JAK PRAWIDŁOWO ZAMÓWIĆ LAKIER SAMOCHODOWY LUB ZAPRAWKĘ LAKIERNICZĄ ON-LINE?

Jak prawidłowo zamówić lakier samochodowy lub zaprawkę lakierniczą on-line?

Jeżeli znalazłeś się na tej podstronie naszego sklepu to znak, że już zamówiłeś u nas lakier samochodowy lub zaprawkę lakierniczą, albo za moment to zrobisz. Cieszymy się, że będziemy mogli Ci pomóc w przywróceniu koloru malowanego przez Ciebie elementu. 

Mając na uwadze nasze doświadczenie oraz świadomość, że dostawa zamówionych u nas produktów powinna być jak najszybsza, prosimy, żebyś w trakcie zakupu (wypełniając odpowiednie pola na karcie produktu) lub zaraz po nim (np. wysyłając maila na bok@dlalakierni.pl) podał nam informacje potrzebne do przygotowania odpowiedniego koloru Twojego lakieru.

JAK PRAWIDŁOWO ZAMÓWIĆ KOLOR LAKIERU SAMOCHODOWEGO?

Podczas zamawiania lakieru w postaci zaprawki, czy też aerozolu,  pamiętaj o podaniu następujących informacji:

Schemat zamówienia zaprawki lakierniczej lub lakieru samochodowego

GDZIE SZUKAĆ KODU KOLORU MOJEGO LAKIERU?

Fabryczny numer koloru umieszczany jest na tabliczkach znamionowych. Odnalezienie tabliczki z kodem koloru czasami nie jest proste, ale na pewno nie jest niemożliwe ?. Kodu koloru najczęściej należy szukać pod hasłami „exterior color”, „paint color”, itp.

Jeżeli nie jesteś w stanie odnaleźć numeru. Zrób zdjęcie tabliczki i wyślij na nasz adres e-mail bok@dlalakierni.pl – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

NIE MAM TABLICZKI Z KODEM KOLORU LAKIERU. CO DALEJ?
Zdarzają się przypadki, kiedy z różnych powodów nie możemy zidentyfikować kodu koloru na podstawie tabliczki znamionowej. W takim przypadku istnieją dwa rozwiązania problemu:

1. Pomocny może okazać się numer VIN* samochodu. Za pomocą tego numeru każdy salon/serwis samochodowy obsługujący daną markę samochodu jest w stanie udzielić nam informacji o kodzie koloru danego samochodu.

*w przypadku samochodów marki FORD jesteśmy w stanie odszukać kod koloru na podstawie numeru VIN. W przypadku innych marek niezbędny jest kod koloru.

2. Wizyta w naszym sklepie stacjonarnym (Piekary Śląskie, ul. Bytomska 367a) jest kolejnym rozwiązaniem. Tutaj na miejscu pomożemy Ci dobrać odpowiedni kolor lakieru ?

CO POWINIENEM WIEDZIEĆ PRZED ZAKUPEM ?

Musisz wiedzieć, że kod koloru jest KODEM KOLORU FABRYCZNEGO.
Co to oznacza w praktyce? Lakier dobrany na podstawie kodu koloru może odbiegać od lakieru znajdującego się aktualnie na Twoim samochodzie. Różnica ta spowodowana jest wiekiem samochodu, jego ekspozycją na różne czynniki zewnętrzne, czy też wcześniejszymi naprawami, czy zabiegami kosmetycznymi.

Lakiery samochodowe w sprayu – każdy kolor

Zaprawki lakiernicze – każdy kolorSprawdź miejsca w których powinieneś szukać tabliczki z numerem koloru w zależności od marki Twojego samochodu.

Gdzie szukać kodu koloru lakieru samochodowego